Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 712 producten.
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig de Stabiliteit van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs Dimensionaal voor Autodelen
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Aluminium Alloy Casting Product Mould Maker Led Lighting Spare Part Metal Die Cast Die Custom Tool Mold Making Services
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Injectievormgereedschap Aluminium Gietgietmodering CNC-service Plastic Molding
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

