Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 382 producten.
OEM Custom High Pressure Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De betrouwbare van de de Ernstmatrijs van het Aluminiumaluminium het Afgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| proces: | Gieten |
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
OEM Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Het hoge Stijfheids Permanente Vorm het Gieten CNC van de Aluminiumgieterij Machinaal bewerken
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
De betrouwbare Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Vlotte Oppervlakte eindigt
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
| Materiaal: | Aluminium |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
De Vorm Ruwe Ontwerp van lage Druk Autodelen Hoge het Machinaal bewerken Tolerantie
| Productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Sollicitatie: | Hardware, Auto |

