Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 382 producten.
Op maat gemaakte auto-gegote onderdelen van aluminiumlegeringen
| Naam van het product: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Inrichtingsmatrijs Gegoten Aluminium die Aangepaste Kleur 100000 bewerken het Leven van de Schotenvorm
| kleur: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dimensies: | vereiste klant |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Lage Kosten van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Op maat gemaakte verwerking Nieuwe energie Automobil Die Casting Aluminium Alloy Die Casting Machine Mould
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Zinc-aluminiumbewerking voor motorfietsmotoren
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Custom Precision Aluminium Cast Parts Customisable Logo Motor Metal Alloy Aluminium Die Casting Housing
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Op maat gemaakte precisieverwerking Aluminium legering gietdiensten Gietgietvormen onderdelen voor automobiel aluminium schelp
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |

