Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Precisie die Bijkomend de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel, Matrijs machinaal bewerken het Gegoten Bewerken
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Hoge Precisievorm, Matrijs Gegoten het Bewerken de Tractor Gietende Delen van het Landbouwlandbouwbedrijf
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Vorm eindigt de Hoge Productie van de precisieCilinderkop de Efficiency Vlotte Oppervlakte
| Naam van het product: | DISA |
|---|---|
| Type: | Automatische Vormende Lijn |
| Toepassing: | AUTO |
De Vormal6061 AL6063 AL6082 Materiaal van de thermische behandelings Hoge Precisie
| Productnaam: | Hoge Precisievorm |
|---|---|
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Innovatie op maat Goedkoop Aluminium Auto Accessoires Investering Giet Gietvormonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het multi van de Bijlagedelen van de Holtevorm van de de Motorfietsmotor de Huisvestingsprecisie Machinaal bewerken
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Lage Drukafgietsel van het Motoronderdelenaluminium het Vliegwielhuisvesting
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminium Lage Druk |
|---|---|
| Gebruik: | Motoronderdelen |
| Demoulding: | Automatisch |
De vlotte Oppervlakte beëindigt Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |

