Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Hoge Productieefficiency die Vormen die voor Metaal maken Gebruiken het Met lange levensuur gieten
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Assortiment: | Hardware, Auto |
Aangepast Ontwerp die Vormen die voor Metaal maken Vlotte Oppervlakte gieten eindigen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Van de de Hoge Precisievorm van het structuurontwerp Laag de Mislukkingstarief voor de Gietvormproducten van de Legeringsmatrijs
| Naam van het product: | EPS Aluminiumvorm voor Automobiele Auto's door Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Afgietsel van de de Ernst het Permanente Vorm van motorfietscomponenten OEM/ODM
| NAAM: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | Motorfietscomponenten |
Efficiency van de 50000 EPS van het Schotenleven Vormen de Hoge Productie van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
Het Afgietselvormen 50000 van het hoge Precisiemetaal Hoge de Productieefficiency van het Schotenleven
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Ernst de Permanente Vorm van het elektronikaaluminium Deklaag van het het Afgietselpoeder
| Productnaam: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
0.02mm van het Aluminium de Gietende Producten van de Tolerantieadc12 Lage Druk Automobielcomponenten
| Productnaam: | De Gietende Producten van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Demoulding: | automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM van het het Staalzand van het Gieterij de Grijze/Kneedbare Ijzer Delen van de Dienstmachines Gietende
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |

