Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 867 producten.
Van het de Matrijzenafgietsel van ISO3522-84 ADC12 het Aluminiumlegeringen voor Heatsink
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Heatsink |
| Demoulding: | automatisch |
Van de het Aluminiumdruk van ADC10 ADC12 van het de Matrijzenafgietsel de Enige Holte
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | ADC10 ADC12 |
Lm24 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering de huisvesting van de de Thermische behandelingsmotor
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Gebruik: | Motorhuisvesting |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge Precisie het Permanente het Anodiseren A356 Afgietsel van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | A356 het Afgietsel van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Het Afgietsel van de de Legeringsmatrijs van het Adc12a357 Astm B108 A380 Aluminium Marine Parts
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Toepassing: | Metaalhardware, Auto |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van de het Aluminiumlegering van GB15115-94 Lm25 CNC van het de Matrijzenafgietsel het Machinaal bewerken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Het machinaal bewerken: | CNC het Machinaal bewerken |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst de Aanmakende Onthardende Thermische behandeling
| Productnaam: | ODM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterijadc12 Aluminium het Afgietselvormen 4mm Muurdikte
| Productnaam: | De Vormen van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Motor Shell Aluminium Gravity Die Casting LPDC Automotive Die Casting
| Naam van het product: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| holte: | Enig of veelvoudig |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |

