Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 870 producten.
Poeder Met een laag bedekkend/Oppoetsend het Afgietselblok Met vier cilinders van de Lage Drukmatrijs
| Productnaam: | CNC Machinaal bewerkt de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Autocarrosseriedeeltjes Vervaardiger OEM Aluminium Gietstukken Service legering Gietstukken
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Gietende Hulpmiddelen van het hamer de Hoofdmetaal, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel de Vlotte Oppervlakte
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Laagdrukversnellingsbak Middelhuis Aluminium Gietvorm
| Productnaam: | Versnellingsbak Middenbehuising |
|---|---|
| Op maat: | Volgens vereiste |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Aanbevolen autoonderdelen CNC Vierachsbewerking Aluminiumlegering Gietgietprofiel Hardware Polijstvormverwerking Gietdiensten
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisieadc12 ADC10 Aluminium de Delen van het Afgietselmachines
| Productnaam: | Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst de Machinesdelen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Hoge Precisie |
Van het het Afgietselaluminium van de gieterija356 Matrijs Toebehoren van het de Legeringen de Industriële Materiaal
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Auto van de de Drukmatrijs van het Autoaluminium van het Afgietselproducten A380 de Klantentekening
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Materiaal: | A380 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Hoge Precisie 6063 van het de Matrijzenafgietsel van het Legeringsaluminium de Lichte Inrichting/Lampdekking
| Productnaam: | 6063 de Matrijzenafgietsel van het legeringsaluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | 6063 |

