Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 895 producten.
OEM Eps van het Vleugelkleplichaam Schuim die Laag Onderhoud Met hoge weerstand vormen
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Mould Life: | 50,000-100,000 schoten |
| Functies: | Duurzame \ met hoge weerstand |
Gebruikende van het Afgietselvormen van het Douanemetaal Hoge de Productieefficiency met lange levensuur
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Op maat: | Ja |
Het Afgietselvormen van het Vleugelkleplichaam Verloren Schuim, EPS Vorm
| Eigenschappen: | Duurzame \ met hoge weerstand |
|---|---|
| Productnaam: | EPS-schuimvorm |
| De dienst: | OEM \ ODM |
De hoge het Machinaal bewerken van het de Matrijzenafgietsel van de Tolerantiedruk Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Op maat: | Ja |
De Hoge Precisievorm van het machinesdeel, Aluminiumvorm die Ruw Ontwerp maken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | AUTO |
Industriële Hoge Precisievorm, Aluminiumvorm die voor Machinesdeel maken
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
De hoge Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Hardheidsdruk
| Naam van het product: | Aluminium autoonderdelen vorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
De ruwe Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Ontwerpdruk
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | CAR |
EPS Materiële het Afgietselvorm van de Drukmatrijs
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Op maat: | Ja |
Pas de Vorm van het Zandafgietsel aan en het Machinaal bewerken van Versnellingsbakvorm voor Gieterijfabriek
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

