Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 895 producten.
Hoge precisie OEM Autoonderdelen Hoofdstuk Schelpvorm Flexible Automotive Structural Applications
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Autoonderdelen Mould Design Maker Customise Service Autoonderdelen ABS High Precision Molding
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Hoogprecisie-vormfabrikant die aluminiumlegeringsvorm maakt
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | CAD |
| Tekeningformaat: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Thermisch efficiënt EPS verloren schuim gietvorm aanpasbaar
| Productnaam: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Certificering: | ISO9001 |
Schuimvorm Verloren Schuim V Methode EPS Vorm Aluminium Gat Ontluchtingsplug 10mm
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Certificering: | ISO9001 |
Aluminium cilinderkop zwaartekracht gietvorm voor zandkernen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | 738H |
| Holte: | Enig of veelvoudig |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
OEM Multi-Caviteiten Kunststof Spuitgietmatrijs Fabrikant Fabriek
| Productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het demonstreren: | Automatisch |
Van het het Schuimmetaal van de aluminiumlegering het Verloren Ontwerp van de het Afgietselvorm voor Autodelen voor Motorassemblage
| Naam van het product: | De Gietende Delen van de aluminiumlegering voor Auto |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Kneedbaar Ijzer Grijs Ijzer |
| Patroonmateriaal: | EPS/EPMMA/STMMA |
Van het het Staal Grijs/Grijs/Kneedbaar Gietijzer van de metaalgieterij van het het Aluminiumzand het Ijzerafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |

