Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 121 producten.
Aangepast Ontwerp die Vormen die voor Metaal maken Vlotte Oppervlakte gieten eindigen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
De Weerstand van de de Vormcorrosie van de hoge PrestatiesCilinderkop met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |
Van het de Matrijzenafgietsel van de corrosieweerstand Gemaakt het Hulpmiddelontwerp met DISA-Vorm
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Type: | DISA |
| Toepassing: | AUTO |
Klantgericht van het het Zandafgietsel van het Hoge Precisiealuminium van het de Vormzand de Vormafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Roestvrij staal, koolstofstaal, Legeringsstaal, of ander materiaal |
| Toepassing: | Auto |
Van de de Kerndoos van het cilinderblok de Hete Klantgerichte Vorm van het het Zandafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Roestvrij staal, koolstofstaal, Legeringsstaal, of ander materiaal |
| Toepassing: | CAR |
Heat Treatment Sand Casting Mould Clutch Housing
| Naam van het product: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Koppelingshuis |
| Ontvorming: | Automatisch |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
ODM van cilinderbolock de Vorm van het Zandafgietsel voor Auto-industrie
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |

