Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 121 producten.
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
De Vorm Lage Mislukking Rate Convenient Mold Unloading van de lage DrukCilinderkop
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Proces: | Ernstafgietsel, Lage Drukafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
Aangepaste grootte zandstralen aluminiumlegering gieten voor auto's
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Het Schuim van de aluminiumlegering de Verloren het Gieten Onthardende Oppervlaktebehandeling van de Procesthermische behandeling
| Het gieten Methode: | afgietsel |
|---|---|
| Inspectie: | 100% inspectie |
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Van de de Ernst de Permanente Vorm van het elektronikaaluminium Deklaag van het het Afgietselpoeder
| Productnaam: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
De vlotte Oppervlakte beëindigt Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Douaneafgietsel voor Cilinderkop
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |

