Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 266 producten.
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de het Aluminiummatrijs van de golfraad van de het Afgietselvorm het Lage gemakkelijk Geassembleerde Onderhoud
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
ODM OEM Permanente A356 van de het Afgietselvorm van de Drukmatrijs het Meubilair Industriële Delen
| Productnaam: | A356 het Afgietselvorm van de Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A356 A360 |
| Demoulding: | Automatisch |
Lage Druktolerantie 0.03mm het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | het afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Hoge druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Cilinder Lage Druk de Vormlkm HASCO CN Basis
| Productnaam: | De automobielvorm van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |

