Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum alloy die casting ] bij elkaar passen 196 producten.
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge sterkte aluminium gietvormen onderdelen lage druk op maat snelle levering
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Van het de Matrijzenafgietsel van het rotorlkm FUTA Aluminium Aangepaste de Vormproducten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Basis: | LKM FUTA |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Aangepaste grootte zandstralen aluminiumlegering gieten voor auto's
| Inspectie: | 100% inspectie |
|---|---|
| Tekeningsformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm A360, Adc12-Aluminium van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Op maat gemaakte auto-gegote onderdelen van aluminiumlegeringen
| Naam van het product: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
ACD10 van de het Afgietselvorm van de drukmatrijs de Verlichting Componets Moto Accessoies
| Productnaam: | ACD10 het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel, meubilair |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Aluminium Die Casting Of Car /Auto Spare Parts /Motor /Pump /Engine Parts
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |

