Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum alloy die casting ] bij elkaar passen 196 producten.
Het Aluminium die van de gieterij Lage Druk de Elektrische Huisvesting van de Aandrijvingsmotor gieten
| Productnaam: | Het Aluminiumafgietsel van de gieterij Lage Druk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | De elektrische Huisvesting van de Aandrijvingsmotor |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Druk de Grote Aluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Grote het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Druk: | Lage Druk |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Injectie IATF 16949 het Afgietsel van het Lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
De Lage Drukaluminium die van de douaneCilinderkop LPDC-Matrijzenafgietsel gieten
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Motorhuisvorm Die Cast Aluminium Alloys Low Pressure
| Naam van het product: | Motorbehuizingsvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Verloren schuim Aluminium gietproces Lage druk en zwaartekracht gietproces
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
|---|---|
| Verpakking: | Houten kisten, dozen, pallets, enz. |
| Grootte: | Op maat |
CNC die ZL104-de Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk machinaal bewerken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 materiaal |
| Demoulding: | Automatisch |

