Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum alloy die casting ] bij elkaar passen 196 producten.
Aluminium drukgietvorm Planetaire versnelling Achterbehuising
| Productnaam: | Achterste behuizing van de planetaire uitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Achterbehuising van het versnellingsapparaat |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Precisie die A380-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
De automobiele Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Vervangstukkenzl104 Druk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 |
| Demoulding: | Automatisch |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Aluminiumlegering 5mm Verloren de Motorhuisvesting van de Schuimvorm
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Ontvormen: | Automatisch |
De anodiserende Tuimelende Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het 10000 Schotenaluminium
| Type: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Het Zand van de het Aluminiumlegering van ASTM A356 T6 Gietende het Vernietigen Machtsdeklaag
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Auto van de de Drukmatrijs van het Autoaluminium van het Afgietselproducten A380 de Klantentekening
| Productnaam: | De Producten van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Materiaal: | A380 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

