Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum alloy die casting ] bij elkaar passen 196 producten.
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Chrome die DME LKM Standaard de Matrijzenafgietsel plateren van de Aluminium Lage Druk
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumhoge druk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
CNC Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Machine de Aanmakende Onthardende Druk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Voertuigen Aluminium legering Viercilindermotor Lage druk Giet
| Productnaam: | Viercilindermotor |
|---|---|
| Vormtyp: | Schimmel van zandgieten |
| Materiaal van het product: | Staal |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van het de Matrijzenafgietsel van het Adc12a356 Aluminium de Componenten Lage Druk
| Productnaam: | Het Afgietselcomponenten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
A380 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel de Hete Kamer en Koude Kamer
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | A380 |
Het Afgietselvormen ASTMB85-96, ASTMB597-98 van het lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de de Legerings Gietend Motor van het A356.0zl101 T5 T6 Aluminium de Huisvestingsafgietsel
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |

