Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds anti corrosion ] bij elkaar passen 199 producten.
Adc6 van het het Metaalafgietsel van de Aluminiumlegering Thermische behandeling van de Vormen de Autodelen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Prestaties het Permanente Vorm het Gieten Aluminium Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Douaneafgietsel voor Cilinderkop
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |
Lage van het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane het Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Betrouwbare Opnieuw te gebruiken van de de Vormenmotorfiets van het Aluminiumafgietsel de Motorhuisvesting
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Koude van de de Legeringsmatrijs van het Kamer dik 3mm Aluminium het Afgietselvorm
| Aangepast: | ja |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
Van het het Aluminiummetaal van ADC10 ADC12 A380 van het Afgietselvormen de Machinesdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Het anticorrosieve van de de Vormengieterij Verloren Was van het Metaalafgietsel Gietende Aluminium
| Productnaam: | Gieterij Verloren Was Gietend Aluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

