Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds anti corrosion ] bij elkaar passen 199 producten.
De Legering van het douanea356 Aluminium het Gieten Oppervlaktethermische behandeling
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De Legering die van het tolerantiect4 Yl102 Aluminium het Afgietsel van het Lage Drukaluminium gieten
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie CT4 |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Auto Spare Parts Custom Die Cast Aluminium Part
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De vlotte Oppervlakte beëindigt van de de Vormmatrijs van de Aluminium de Multiholte Vervangstukken van de het Afgietselmotorfiets
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Auto de Delenvorm van het hardwarealuminium voor Automobiele Delen ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De betrouwbare de Vorm Vlotte Oppervlakte van Hardware Autodelen beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Warmtebehandeling Autoonderdelen Vorm Motorfiets Achtervork
| Naam: | Motorfiets Achtervork |
|---|---|
| Levensduur van schimmels: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |

