Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds anti corrosion ] bij elkaar passen 199 producten.
OEM Factory Die Casting Service High Precision Pressure Casting Parts Aluminium Die Casting Tooling
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Van het het Afgietselhulpmiddel van de A356.0zl101 Matrijs van het het Ontwerpvoertuig de Delen van de de Landbouwmachine
| Productnaam: | het hulpmiddelontwerp van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het Aluminiumeps van de bolklep EPS Materiële ISO 9000 van de Schuimvorm Thermische behandeling
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
De Vormeps Materiële ISO 9000 van de aluminium Hoge Precisie Thermische behandeling
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
Reducer Shell Druk Gietgietvorm Warmtebehandeling
| Naam: | Drukgietvorm |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium A380 |
| Producten: | Vermindershell |
Het Aluminiumlegering van de hardwareauto het Gieten Zandvorm het Materiële Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | hardware, auto |
| Demoulding: | Automatische |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, het Permanente Vorm Gieten voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
autodelen A360 5052 Eps van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Vorm
| Naam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
Injectievormgereedschap Aluminium Gietgietmodering CNC-service Plastic Molding
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |

