Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds aluminum alloy ] bij elkaar passen 451 producten.
Yl102 het Aluminiumlegeringen CNC die van het Matrijzenafgietsel Thermische behandeling machinaal bewerken
| Productnaam: | Yl102 het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc3a380 Lage Druk anodiseren de het Aluminiumproducten
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
P20/718 Alloy Injection Mould Rapid Prototype Service Auto Wing Mirror Regenvisor Mould Fabrikant
| Naam: | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Schimmel leven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Custom Aluminium OEM Cast Part Auto Product Alloys Die Casting Accessories
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De automobiele Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Vervangstukkenzl104 Druk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 |
| Demoulding: | Automatisch |
Grijs ijzer onder druk gietgietvorm Viercilinderblok
| Voordelen: | Hoge nauwkeurigheid;Beter gietsterkte;hogere productie |
|---|---|
| Grootte: | Op maat gemaakt |
| Kleur: | Op maat |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Precisie EPS schuimvormen Aangepaste mal met ISO9001 certificering
| Productnaam: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |

