Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds aluminum alloy ] bij elkaar passen 451 producten.
HT200 Drukgietvorm Grijs ijzeren versnellingsbakbehuizing
| Productnaam: | Gieterij Aluminium Gietwerk onder lage druk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Elektrisch aandrijvende motoren |
Het Aluminiumeps van de bolklep EPS Materiële ISO 9000 van de Schuimvorm Thermische behandeling
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
Het aangepaste Metaal Permanente Vorm het Gieten Aluminium Hoge Precisie Machinaal bewerken
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Assortiment: | Autodelen, Motorfiets |
| Demoulding: | Automatische |
De betrouwbare Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Vlotte Oppervlakte eindigt
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
| Materiaal: | Aluminium |
De Vormeps Materiële ISO 9000 van de aluminium Hoge Precisie Thermische behandeling
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
Delen van de het Aluminiummotor van de precisieadc12 A390 de Permanente Vorm Gietende
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Type: | Motordelen |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Aluminiumeps Schuimvorm voor Autodelenmotorfiets
| Naam: | Aluminiumeps Schuimvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Materiaal: | Aluminium |
Hoogprecisie gietgietvorm onder druk voor achterhuis
| Naam van het product: | Drukgietvorm |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Achterhuis |
LPPM Low Pressure Permanent Mold Motor Shell
| Naam van het product: | LPPM Laagdruk Permanente Schimmel |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |

