Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds aluminum alloy ] bij elkaar passen 452 producten.
Kneedbare Ijzer Verloren Schuimvorm voor Auto's
| hittebestendigheid: | Hoog |
|---|---|
| environmentalFriendliness: | Hoog |
| Flexibiliteit: | Hoog |
Nieuwe energiemotor schelp gietgietvorm lage druk
| Productnaam: | Nieuwe energie motor schelp |
|---|---|
| Toepassing: | EV |
| Druk: | Lage druk |
De automobiele Vormen van het het Aluminiumafgietsel van het Vervangstukkenhrc45 Verloren Schuim
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Highly Versatile Lost Foam Mould Clutch Housing
| environmentalFriendliness: | Hoog |
|---|---|
| Recycling: | Beschikbaar |
| Materiaal: | Kneedbaar Ijzer, Grey Iron |
Aluminium Tooling Making Metal Aluminum Alloy Parts Cast Makers Custom Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Op maat gemaakte aluminium gietvorm met hoge sterkte, warmtebehandeling en langere levensduur voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Aluminum Alloy Die Casting Tooling Custom Non-Standard Mold High Precision
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium de Delen van de de Vormversnellingsbak
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Functie: | Hoog Volume |

