Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ lost foam casting molds aluminum alloy ] bij elkaar passen 452 producten.
Auto de Delenbijlage van versnellingsbakshell aluminum alloy casting custom
| productnaam: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Hoogprecisie-vormfabrikant die aluminiumlegeringsvorm maakt
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | CAD |
| Tekeningformaat: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Custom Rapid Prototype Tooling Die Casting Molding Auto Parts Aluminium Car Bumper Mold
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
CNC die ZL104-de Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk machinaal bewerken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 materiaal |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge sterkte aluminium gietvormen onderdelen lage druk op maat snelle levering
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Het Aluminiumlegering van DIN het Standaarda356 T6 het Gieten Oppervlakte Betreden
| Productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356 T6 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Het Aluminiumlegering die van het motorfietskader ADC3 CNC gieten die CNC Malen machinaal bewerken
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356 T6 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Lichtgewicht Klantgerichte veelzijdige Verloren Schuimvorm voor Ruimtevaarttoepassingen
| Materiaal: | Kneedbaar Ijzer, Grey Iron |
|---|---|
| hittebestendigheid: | Hoog |
| Duurzaamheid: | snak |

