Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ fast delivery aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 704 producten.
LPDC Aluminium Die Casting Mould Engine Housing Motor Components
| Naam van het product: | Motorbehuising |
|---|---|
| Type: | Motorcomponenten |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Achterste hoofdreducer behuizing Gietgietvorm lage druk
| Naam van het product: | Achterste hoofdreductorbehuising |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Custom Rapid Prototype Tooling Die Casting Molding Auto Parts Aluminium Car Bumper Mold
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Verloren Vormen van het het Metaalafgietsel van de Schuim Gietende Douane, de Vorm van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
OEM Verloren Vormen van het Schuimafgietsel, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Betrouwbare Opnieuw te gebruiken van de de Vormenmotorfiets van het Aluminiumafgietsel de Motorhuisvesting
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van ISO3522-84 ADC12 het Aluminiumlegeringen voor Heatsink
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Heatsink |
| Demoulding: | automatisch |

