Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ fast delivery aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 704 producten.
Precisie die A380-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm Front And Rear Subframe Assembly van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Poeder coating |
| Ontvormen: | Automatisch |
Het hoge de Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Hardheidsaluminium het Verchromen Anodiseren
| Productnaam: | de hoge vorm van het de matrijzenafgietsel van het hardheidsaluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
Hoogprecisie-vormfabrikant die aluminiumlegeringsvorm maakt
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | CAD |
| Tekeningformaat: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Anticorrosieve het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Product: | Voertuigvorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van het de Vormaluminium van de A356a383 Cilinderkop het Gegoten de Vorm Matrijs Maken
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Vormmateriaal: | A356 A383 |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Van het het Aluminiummetaal van ADC10 ADC12 A380 van het Afgietselvormen de Machinesdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Van de het Aluminiumernst van CT3 CT9 van het de Matrijzenafgietsel van de het Aluminiummatrijs het Afgietselvorm
| NAAM: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatisch |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

