Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ fast delivery aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 720 producten.
Aluminiumclutch voor het gieten van permanente malen onder lage druk
| Naam van het product: | Aluminium voor het gieten van permanente vormen |
|---|---|
| aangepast: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Aluminium |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
De vlotte Oppervlakte beëindigt Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het de Lage Drukafgietsel van het Motoronderdelenaluminium het Vliegwielhuisvesting
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminium Lage Druk |
|---|---|
| Gebruik: | Motoronderdelen |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge Precisievorm, Matrijs Gegoten het Bewerken de Tractor Gietende Delen van het Landbouwlandbouwbedrijf
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
De opnieuw te gebruiken Huisvesting van de de Vormen Elektrische Motor van het Aluminiumafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Vorm eindigt de Hoge Productie van de precisieCilinderkop de Efficiency Vlotte Oppervlakte
| Naam van het product: | DISA |
|---|---|
| Type: | Automatische Vormende Lijn |
| Toepassing: | AUTO |
OEM ODM A380 A413 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumthermische behandeling
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| OEM ODM: | ja |
| Vormmateriaal: | EPS |

