Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ fast delivery aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 714 producten.
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
Het hoge Tarief van de de Vorm Lage Mislukking van Stijfheids Autodelen voor de Gietvormproducten van de Legeringsmatrijs
| Naam van het product: | EPS Aluminiumvorm voor Automobiele Auto's door Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Motoronderdelen Aluminium legering Sand Casting Cylinder Body Met Grijs IJzeren Schimmelmateriaal
| Naam: | Zandkern van de cilinder |
|---|---|
| Toepassing: | Motoronderdelen |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Van het het Schuimmetaal van de aluminiumlegering het Verloren Ontwerp van de het Afgietselvorm voor Autodelen voor Motorassemblage
| Naam van het product: | De Gietende Delen van de aluminiumlegering voor Auto |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Kneedbaar Ijzer Grijs Ijzer |
| Patroonmateriaal: | EPS/EPMMA/STMMA |
Het hoge Stijfheids Permanente Vorm het Gieten CNC van de Aluminiumgieterij Machinaal bewerken
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
CNC die Vorm machinaal bewerken die tot Aluminium 2024 maken Materiaal 5052 6061
| Productnaam: | Vorm die Aluminium maken |
|---|---|
| Proces: | Cnc het Machinaal bewerken |
| Vormmateriaal: | EPS |
Aluminiumclutch voor het gieten van permanente malen onder lage druk
| Naam van het product: | Aluminium voor het gieten van permanente vormen |
|---|---|
| aangepast: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Aluminium |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |

