Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ fast delivery aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 714 producten.
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt voor Legering Gegoten Producten
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De aangepaste Boete van het Afgietselvormen van het Ontwerpmetaal eindigt voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
OEM Diy de Vormen van het Aluminiumafgietsel, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| proces: | Gieten |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| kleur: | Als keus van klanten |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
OEM Diy de Vormen van het Aluminiumafgietsel, van het de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel de Hoge Stijfheid
| proces: | Gieten |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| kleur: | Als keus van klanten |
Het Afgietselvormen van het precisiemetaal
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Cilinder Lage Druk de Vormlkm HASCO CN Basis
| Productnaam: | De automobielvorm van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Van de de Huisvestingsdruk van de aluminiummotor van het de Matrijzenafgietsel het Afgietsel van de Vormlpdc
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium A380 |
| Product: | De Huisvesting van de aluminiummotor |
Motor Shell Aluminium Gravity Die Casting LPDC Automotive Die Casting
| Naam van het product: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| holte: | Enig of veelvoudig |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |

