Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ fast delivery aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 714 producten.
Van de de Ernstmatrijs van het autoaluminium Tarief van de het Afgietsel het Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Aluminiummateriaal laagdrukgegooid voor hoogprecisie-motoronderdelen
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Lage van het het Aluminiumafgietsel van het Lekkagevlot Opnieuw te gebruiken de Vormen Goede Stijfheid voor Autodeel
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassing: | Auto, Machinedelen, autodelenvorm |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc12a380 Lpdc Lage Druk de Huisvesting van de het Aluminiummotor
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt poeder |
| Demoulding: | Automatisch |
LPDC motoronderdelen voor laagdrukgietvormen
| Productnaam: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | LPDC |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de gemakkelijk Geassembleerde Vormen van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

