Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 596 producten.
EPS van het kleplichaam assembleerde de Duurzame Aard van de Schuimvorm gemakkelijk Boete eindigt
| Modelnummer: | Schimmel |
|---|---|
| Producten: | EPS Schuimvorm |
| Materiaal: | Aluminium |
Van het het Schuimmetaal van de aluminiumlegering het Verloren Ontwerp van de het Afgietselvorm voor Autodelen voor Motorassemblage
| Naam van het product: | De Gietende Delen van de aluminiumlegering voor Auto |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Kneedbaar Ijzer Grijs Ijzer |
| Patroonmateriaal: | EPS/EPMMA/STMMA |
Het hoge Stijfheids Permanente Vorm het Gieten CNC van de Aluminiumgieterij Machinaal bewerken
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
CNC die Vorm machinaal bewerken die tot Aluminium 2024 maken Materiaal 5052 6061
| Productnaam: | Vorm die Aluminium maken |
|---|---|
| Proces: | Cnc het Machinaal bewerken |
| Vormmateriaal: | EPS |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Innovatie op maat Goedkoop Aluminium Auto Accessoires Investering Giet Gietvormonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De vlotte Oppervlakte beëindigt Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
Van de de Vorm eindigt de Hoge Productie van de precisieCilinderkop de Efficiency Vlotte Oppervlakte
| Naam van het product: | DISA |
|---|---|
| Type: | Automatische Vormende Lijn |
| Toepassing: | AUTO |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

