Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 596 producten.
De Vorm Lage Mislukking Rate Convenient Mold Unloading van de lage DrukCilinderkop
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Proces: | Ernstafgietsel, Lage Drukafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
Van de de Ernst de Permanente Vorm van het elektronikaaluminium Deklaag van het het Afgietselpoeder
| Productnaam: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Efficiency van de 50000 EPS van het Schotenleven Vormen de Hoge Productie van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
OEM Matrijs Gegoten Aluminium dat Aangepast Ontwerp voor Automobiele Vervangstukken bewerkt
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Toepassing: | AUTO |
0.02mm van het Aluminium de Gietende Producten van de Tolerantieadc12 Lage Druk Automobielcomponenten
| Productnaam: | De Gietende Producten van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Demoulding: | automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
Het hoge Tarief van de de Vorm Lage Mislukking van Stijfheids Autodelen voor de Gietvormproducten van de Legeringsmatrijs
| Naam van het product: | EPS Aluminiumvorm voor Automobiele Auto's door Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

