Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cylinder head lost foam casting molds ] bij elkaar passen 101 producten.
Viercilinder in V-vorm voor motorfietsen en auto's
| Productnaam: | Met vier cilinders |
|---|---|
| Toepassing: | Motorfietsen en auto's |
| Vormmateriaal: | Staal |
H13 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk de Productenstep IGS Tekening
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Demoulding: | automatisch |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Op maat gemaakte oppervlakte afwerking Aluminium drukgietmachine blokken
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Motorblokken |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, het Permanente Vorm Gieten voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Anticorrosief A319-de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Alternatordekking
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Zinc-aluminiumbewerking voor motorfietsmotoren
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Autodelen ADC5 ADC10 de Thermische behandeling van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Type: | Zandafgietsel |
| Toepassing: | Autodelen |
Op maat gemaakte auto-gegote onderdelen van aluminiumlegeringen
| Naam van het product: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |

