Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cylinder head lost foam casting molds ] bij elkaar passen 101 producten.
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de Cilinderkopmatrijs met Nauwkeurigheid en Dimensionale Stabiliteit
| Naam van het product: | cilinderblok |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
Het hoge het Ontwerpprecisie van de StijfheidsCilinderkop Vorm Aangepaste Machinaal bewerken
| Naam van het product: | DISA-het Bewerken |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
De hoge Vormen van het het Aluminiumafgietsel van de Productieefficiency, de Vormen van het Douaneafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Type: | zandgietwerk |
| Toepassing: | AUTO |
De Cilinderkopvorm 5,000-10,000 van het zand Gietende Aluminium Schoten
| Productnaam: | De Vorm van de aluminiumCilinderkop |
|---|---|
| Type: | Zandafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Autodelen Engels-AC 46100 Engels-AC 46000 Gegoten het Aluminiumlegeringen van de Cilinderkopvorm Matrijs
| Productnaam: | Matrijs Gegoten Aluminiumlegeringen |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
Hoge Precisie 6061 het Aluminiumlegering van AL Cylinder Head Mold ASTMB597-98
| Type: | Zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | ASTMB597-98 aluminiumlegering |
| Demoulding: | automatisch |
Precisie die de Vormweerstand machinaal bewerken Op hoge temperatuur van het Motorblok
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |

