Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
Van het de Huisvestingsaluminium van de hoog Volume de Hete Kamer Vorm van het de Matrijzenafgietsel
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
CNC die ZL104-de Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk machinaal bewerken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 materiaal |
| Demoulding: | Automatisch |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Chrome die DME LKM Standaard de Matrijzenafgietsel plateren van de Aluminium Lage Druk
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumhoge druk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
OEM van het Afgietselvorm 50000-100000 van de Drukmatrijs het Leven van de de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Legeringen met grote trekspanning van het Sterktea380 de Matrijs Gegoten Aluminium
| Productnaam: | Matrijs Gegoten Aluminiumlegeringen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Nieuwe energiemotor schelp gietgietvorm lage druk
| Productnaam: | Nieuwe energie motor schelp |
|---|---|
| Toepassing: | EV |
| Druk: | Lage druk |
OEM van het het Metaalaluminium van de Douanemotor de Vorm van het de Matrijzenafgietsel, Autodelenvorm
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Assortiment: | hardware, auto |
Het Afgietselvormen van het douanemetaal, Aluminiumvorm die 3D Ontwerptekeningen maken
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Assortiment: | hardware, auto |

