Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 895 producten.
Het Gegoten het Aluminium van het corrosiebewijs Matrijs Bewerken van Dynamische Matrijzen en de Anorganische Dozen van de Proceskern
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Aluminium |
Het verloren EPS Schuimafgietsel Gieten voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
OEM Aluminium die casting mould gearbox behuizing Buitenste behuizing of behuizing
| Productnaam: | OEM het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Gegote aluminium motor zijkantdekker Motor zijkantdekker
| Productnaam: | Motorzijdebedekking |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Automatische transmissie van aluminium auto-onderdelen
| Naam van het product: | Valve-carrière |
|---|---|
| Type: | Gewone zandgieten |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Motor Shell Aluminium Gravity Die Casting LPDC Automotive Die Casting
| Naam van het product: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| holte: | Enig of veelvoudig |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Housing Case Aluminium Die Casting Mould CNC-bewerking
| Naam van het product: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| aangepast: | Volgens vereiste |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Achterste hoofdreducer behuizing Gietgietvorm lage druk
| Naam van het product: | Achterste hoofdreductorbehuising |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
Stempelgieten voor het gieten van cilinderkop 4 cilinderblok aluminiumlegeringen
| Productnaam: | 4 cilinderblok |
|---|---|
| Ontvorming: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Autoonderdelen Mould Design Maker Customise Service Autoonderdelen ABS High Precision Molding
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |

