Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
Hoogwaardig aluminium legering giet voorste transmissie versnellingsbak behuizing
| Naam van het product: | Housing van de versnellingsbak |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassing: | Industriële apparatuur |
CNC-bewerking van aluminiumlegeringen gieten van cilinderkopen Vormwarmtebehandeling
| Naam: | Molde voor cilinderkop |
|---|---|
| Toepassing: | Motoronderdelen |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
CNC-bewerking Achterkas Aluminium legering giet transmissie behuizing
| Naam van het product: | Achterkoffer |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegeringen |
| Toepassing: | Transmissiehuisvesting |
Auto de Delenbijlage van versnellingsbakshell aluminum alloy casting custom
| productnaam: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Cnc die de Thermische behandeling van het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs machinaal bewerken
| Naam van het product: | cnc die het afgietselproducten machinaal bewerken van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Materiaal van het product: | ADC12 |
| Ontvormen: | Automatisch |
Autoonderdelen Aluminium legering giettransmissie Achterste plaat
| Product Name: | Transmission Rear End Plate |
|---|---|
| Mold Material: | Aluminium |
| Application: | Car parts |
CNC-bewerking van aluminiumlegeringen, gieten van motorconverter, motorcontroller
| Productnaam: | Motorcontroller |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassing: | Moto Converter |
Hoge precisie OEM Autoonderdelen Hoofdstuk Schelpvorm Flexible Automotive Structural Applications
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |

