Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machining aluminium alloy die casting ] bij elkaar passen 458 producten.
ISO9001 Gecertificeerde Multi-Holte Spuitgietmatrijs – OEM Custom voor Zink-, Magnesium- & Aluminiumlegeringen | 300.000–500.000 Schoten Levensduur
| Productnaam: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Schimmel leven: | 50,000-100,000 schoten |
Duurzame van het de Matrijzenafgietsel van de Aarddruk de Vorm gemakkelijk Geassembleerd Dimensionale Stabiliteit
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
| Demoulding: | Automatische |
Grijs ijzer onder druk gietgietvorm Viercilinderblok
| Voordelen: | Hoge nauwkeurigheid;Beter gietsterkte;hogere productie |
|---|---|
| Grootte: | Op maat gemaakt |
| Kleur: | Op maat |
Van de het Aluminiummatrijs van het machinehoofdeinde van de het Afgietselvorm Weerstand van de de Kleurencorrosie de Aangepaste
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
ADC12 de Veelvoudige Holte van Al Pressure Die Casting Mould, Eenheidsholte
| Productnaam: | Al Pressure Die Casting Mould |
|---|---|
| Materiaal: | ADC12 Al |
| Productmateriaal: | Aluminium |
ACD10 van de het Afgietselvorm van de drukmatrijs de Verlichting Componets Moto Accessoies
| Productnaam: | ACD10 het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel, meubilair |
Van het het Afgietselaluminium van de gieterija356 Matrijs Toebehoren van het de Legeringen de Industriële Materiaal
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |

