Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ cnc machining aluminium alloy die casting ] bij elkaar passen 439 producten.
ADC12 de Veelvoudige Holte van Al Pressure Die Casting Mould, Eenheidsholte
| Productnaam: | Al Pressure Die Casting Mould |
|---|---|
| Materiaal: | ADC12 Al |
| Productmateriaal: | Aluminium |
ACD10 van de het Afgietselvorm van de drukmatrijs de Verlichting Componets Moto Accessoies
| Productnaam: | ACD10 het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel, meubilair |
Van het het Afgietselaluminium van de gieterija356 Matrijs Toebehoren van het de Legeringen de Industriële Materiaal
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
CNC Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Machine de Aanmakende Onthardende Druk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Hoge Precisie 6063 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel het Afgietsel van de de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
A380 van het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel de Hete Kamer en Koude Kamer
| Productnaam: | Het Aluminiumlegeringen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | A380 |

