Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 712 producten.
Hoge Precisie die Vormen die voor Metaal maken Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Auto de Delenvorm van het hardwarealuminium voor Automobiele Delen ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De betrouwbare de Vorm Vlotte Oppervlakte van Hardware Autodelen beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Duurzaam de Legeringsadc12 Ruw ontwerp van het Poederdeklaag Gegoten Aluminium
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Vorm 3mm van de zandversnellingsbak de Gietende en Machinaal bewerkende Diensten
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Gietende Aluminium van de hardware het Permanente Vorm voor Automobiele Delen ISO 9001
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Auto het Permanente Vorm het Gieten Tarief van de Aluminium Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het lage Gietende Aluminium die van de Onderhouds Permanente Vorm Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
Klep/Pomp/Motor Gietende Producten van het Huisvestings de Verloren Schuim
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | weerstand op hoge temperatuur |
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |

