Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 712 producten.
OEM de Legering die van het Douanealuminium Hoge Productieefficiency ISO 9001 gieten
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
OEM Matrijs Gegoten Aluminium dat Aangepast Ontwerp voor Automobiele Vervangstukken bewerkt
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Toepassing: | AUTO |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Adc12a380 Opnieuw te gebruiken Gietend Aluminium in de Lage druk van Staalvormen
| Productnaam: | Gietend Aluminium in Staalvormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Verticale Gescheiden Vormende Lijnvorm voor Automatisch Vormend Lijnmateriaal
| Naam van het product: | Verticaal-gescheiden Vormende Lijnvorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
De Cilinderkopvorm van het auto Ruwe Ontwerp Met het Hulpmiddelontwerp ISO 9000 van het Motoromhulsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Toepassing: | AUTO |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
De Vormeps Materiële ISO 9000 van de aluminium Hoge Precisie Thermische behandeling
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
ISO9001 de aangepaste Vorm van het het Zandafgietsel van het Precisieijzer voor Transmissiehuisvesting
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Grijze / ductiele ijzer / staal zand gieten dienst
| Productnaam: | autodelenvorm |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Duurzaam van de de Vormfabrikant van het Zandafgietsel Gietend de Vrachtwagendeel voor Gieterijhulpmiddelen
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

