Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 712 producten.
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig van de Matrijzenafgietsel 50000-100000 van de Aluminiumernst het Leven van de de Schotenvorm
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel Laag de Mislukkingstarief
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoog van het de Matrijzenafgietsel van de Stijfheids Permanent Vorm van het het Hulpmiddelontwerp Laag de Mislukkingstarief
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Adc-12 het Afgietselvorm van de adc-10 Drukmatrijs voor Medisch apparaatauto
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van de het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs het Gegoten Aluminium Front Bracket
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Prestatiesaluminium het het Afgietsel Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

