Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 712 producten.
Het Afgietselvormen met grote trekspanning van het Sterktemetaal met Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De auto Opnieuw te gebruiken Vormen van het Metaalafgietsel, de Vormen van het Douaneafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Legeringsmatrijs van het A380a360 Aluminium van de het Afgietsel de Enige Holte Autovervangstukken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |
De duurzame van het Afgietselvormen van het Douanemetaal Anticorrosieve Thermische behandeling voor Autodelen
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Afgietselvormen van het lage Druk Opnieuw te gebruiken Aluminium met Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Van de de Ernstmatrijs van het autoaluminium Tarief van de het Afgietsel het Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |

