Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 939 producten.
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk van de de Vormthermische behandeling de de Oppervlakteboete eindigt
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | automatisch |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Fijn beëindig Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Lichte van de het Aluminiummatrijs van de Inrichtings Lage Druk HRC45 het Afgietselvorm
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

