Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 939 producten.
Op maat gemaakte aluminium legering Precision Die Casting Forge Machinery Part Mold Maker Housing
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Autoonderdelen Gravity Alloy Aluminium Die Casting Mold
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van de de Buismatrijs van de tractorschoorsteen van de het Afgietselvorm Tarief van de het Ontwerp het Hogere Productie
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Vormmateriaal: | Aluminium |
De auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Metalen kleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Fijn beëindig het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metalen kleur: | Black metal |
Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumal6063 de Koude Kamer
| Productnaam: | het koude afgietsel van de kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium Al6063 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

