Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ reliable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 128 producten.
Van de de Drukmatrijs van de koppelingshuisvesting van de het Afgietselvorm de Enige of Veelvoudige Holte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Holte: | Enig of veelvoudig |
| Eigenschap: | Hoge precisie |
Op maat gemaakte oppervlakte afwerking Aluminium drukgietmachine blokken
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Motorblokken |
CNC die van de Vormennew energy van het Aluminiumafgietsel de Batterijdekking machinaal bewerken
| Productnaam: | New Energy-Batterijdekking |
|---|---|
| Type: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
OEM New Energy van het de Matrijzenafgietsel van de Motorhuisvesting van de het Aluminiumvorm de Lage Druk
| Productnaam: | New Energy-Motorhuisvesting |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
HT200 Drukgietvorm Grijs ijzeren versnellingsbakbehuizing
| Productnaam: | Gieterij Aluminium Gietwerk onder lage druk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Elektrisch aandrijvende motoren |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Custom Aluminium OEM Cast Part Auto Product Alloys Die Casting Accessories
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Laag van het de Matrijzenafgietsel van de Onderhoudsdruk de Vormaluminium die het Gieten Thermische behandeling machinaal bewerken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Toepassing: | AUTO |
Van de het Aluminiumernst van het douanemetaal van het de Matrijzenafgietsel de Hardheidseps Hoog Materiaal
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
De betrouwbare van de het Aluminiumernst van het Douanemetaal van het de Matrijzenafgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Assortiment: | hardware, auto |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |

