Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ pressure die casting mould design ] bij elkaar passen 382 producten.
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisieadc12 ADC10 Aluminium de Delen van het Afgietselmachines
| Productnaam: | Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst de Machinesdelen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Hoge Precisie |
OEM ODM Custom Hoogdruk Aluminium Die Casting Mould Alloy Mould Voor Autoonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Auto Spare Parts Custom Die Cast Aluminium Part
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
CNC Draaibank die ADC12-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | ADC12 aluminium spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM New Energy van het de Matrijzenafgietsel van de Motorhuisvesting van de het Aluminiumvorm de Lage Druk
| Productnaam: | New Energy-Motorhuisvesting |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Drukgdc Aluminium de Versnellingsbak van het Afgietselsinotruk
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Product: | Sinotrukversnellingsbak |
het Aluminium die van de douane Lage Druk Front Automotive Car Line gieten
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Gebruik: | Automobielautolijn |
| Ontvormen: | Automatisch |
OEM Manufacturing Services for Custom High-Pressure Aluminum Die Casting Parts Sheet Metal Fabrication Permanent Molds
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |

