Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
De aangepaste Vorm van de het Vliegwielhuisvesting van het Lage Drukaluminium Gietende
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Product: | De Vorm van de vliegwielhuisvesting |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Gietende Aluminium van de hardware het Permanente Vorm voor Automobiele Delen ISO 9001
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Auto het Permanente Vorm het Gieten Tarief van de Aluminium Lage Mislukking voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het lage Gietende Aluminium die van de Onderhouds Permanente Vorm Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De Vorm die van het precisiealuminium, de Vormen van het Douanealuminium voor Motorkader maken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Zand die Autodelenvorm, de Diensten van de Precisievorm met CNC het Machinaal bewerken gieten
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Assortiment: | hardware, auto |
De professionele Vorm van de Douane Hoge Precisie met CNC die ISO 9001 machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |

