Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Hoge Prestaties die Vormen voor Metaal het Gieten Thermische behandelingsprecisie het Machinaal bewerken maken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Afgietselvormen van de thermische behandelingsdouane, de Vormen Laag Onderhoud van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Prestaties het Permanente Vorm het Gieten Aluminium Anticorrosieve Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Fijn beëindig het Permanente Vorm het Gieten de Vormleven van Aluminium 50000-100000 Schoten
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Metalen smeedvormen Vacuüminvestering Gietvormen Speciaal gevormde smeedvormen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Vormingsmodus: | Plastic injectievorm |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Aangepaste Kleur voor het Vormen van Lijn
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
De betrouwbare Aluminium Permanente Vorm het Gieten Aluminium Vlotte Oppervlakte eindigt
| Het Ontwerp van het product: | Aangepast als tekeningen of steekproeven van klanten |
|---|---|
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
| Materiaal: | Aluminium |
De auto Opnieuw te gebruiken Vormen van het Metaalafgietsel, de Vormen van het Douaneafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Eco Vriendschappelijke Permanente Vorm het Gieten Aluminium Hogere Productie Aangepaste Grootte
| voordelen: | Hoge nauwkeurigheid; Betere het gieten treksterkte; hogere Productie |
|---|---|
| formaat: | Op maat |
| kleur: | Op maat |

