Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Adc12a380 Opnieuw te gebruiken Gietend Aluminium in de Lage druk van Staalvormen
| Productnaam: | Gietend Aluminium in Staalvormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Van het het Schuimafgietsel van de aluminiumlegering de LFC Verloren delen van de de Vormen Hydraulische cilinder
| productnaam: | De verloren Vormen van het Schuimafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Demoulding: | Automatisch |
Automobiele van het de Huisvestingsaluminium van de Motorversnellingsbak van de de Legeringsmatrijs het Afgietsel Lage Druk
| productnaam: | De Gietende Producten van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
De aangepaste van het Afgietselvormen van het Groottemetaal Anticorrosieve Thermische behandeling
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De duurzame van het Afgietselvormen van het Douanemetaal Anticorrosieve Thermische behandeling voor Autodelen
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Afgietselvormen met grote trekspanning van het Sterktemetaal met Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
De aangepaste Gietende Vervangstukken en de Vormen van de Aluminiumlegering voor Autoindustrie door Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaal |
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
De aangepaste Vormen van het Metaalafgietsel
| productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Douane die Dunne Muur 4mm trekken het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |

