Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 857 producten.
De Legering die van het douanea356 6063 Aluminium Elektrische Motordelen gieten
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
OEM ODM Aluminiumlegering het Gieten voor Elke Weerstand van de de Industrieroest
| Naam: | De Afgietsels van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Elke Industrie |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
EPS Hoofd van het Afgietselvormen van het Autodelen Verloren Schuim het Aluminiumlegering Met vier cilinders
| Naam: | Hoofd met vier cilinders met de Verloren Vormen van het Schuimafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Catingsmateriaal: | Aluminiumlegering |
Autoonderdelen Metalen gietvormen Motor behuizing Einddek
| Productnaam: | Motorbehuizing-einddek |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Materiaal van het product: | Aluminium |
Gegote aluminium motor zijkantdekker Motor zijkantdekker
| Productnaam: | Motorzijdebedekking |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
De Vormen van het de Misstapafgietsel van de bolklep, de Vormenprecisie van het Schuimafgietsel het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het het Aluminiumafgietsel van de poederdeklaag de Vormenzand die CNC het Machinaal bewerken gieten
| Productnaam: | de vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het anticorrosieve van de de Vormengieterij Verloren Was van het Metaalafgietsel Gietende Aluminium
| Productnaam: | Gieterij Verloren Was Gietend Aluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
EPS van bouwmachines de Vormen van het Metaalafgietsel 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | EPS de Vormen van het Metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |

